TARAFSIZ, GÜÇLÜ VE EN YENİ HABERLERİN ADRESİ

 • DOLAR
  $1.215,4100
 • EURO
  $0,2708
 • ALTIN
  $32.539,0000
 • BIST
  1,2170
İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ’NE TAZİYE ZİYARETİ

İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ’NE TAZİYE ZİYARETİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek Kaya İmamoğlu, 30 Ekim’de vefat eden eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın ailesi ile 5 Kasım’da annesi Memnune Hanım’ı kaybeden CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi’ye ayrı ayrı taziye ziyaretlerinde bulundu.

BEYKOZ – KADIKÖY / İSTANBUL

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Ekim’de vefat eden eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın eşi Berna Yılmaz, kardeşi Turgut Yılmaz ve oğlu Hasan Yılmaz’a taziye ziyaretinde bulundu. Eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Yılmaz Ailesi’nin Beykoz’daki evlerine giden İmamoğlu, merhum Yılmaz ile geçmişe dayalı bir dostluklarının olduğunu belirtti. 72 yaşında hayata gözlerini yuman merhum Yılmaz’ı “baba dostu” olarak tanımlayan ve onunla sohbet etmekten büyük keyif aldığını aktaran İmamoğlu, Yılmaz Ailesi’ne baş sağlığı dileğinde bulundu.

CENAZELERE TEDAVİSİ NEDENİYLE KATILAMADIEkrem-Dilek İmamoğlu çifti, gün içindeki ikinci taziye ziyaretlerini CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi’ye yaptı. Hamzaçebi’nin annesi Memnune Hamzaçebi, tedavi gördüğü hastanede, 5 Kasım günü yaşamını yitirmişti. İmamoğlu, her iki cenazeye de Kovid-19 tedavisi görmesi nedeniyle katılamamıştı.

İçeriğe Ait Fotoğraflar

İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ İMAMOĞLU ÇİFTİNDEN YILMAZ VE HAMZAÇEBİ AİLELERİ

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
taziye ziyaretleri

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM