TARAFSIZ, GÜÇLÜ VE EN YENİ HABERLERİN ADRESİ

 • DOLAR
  $1.503,9100
 • EURO
  $0,4468
 • ALTIN
  $47.323,0000
 • BIST
  1,2069
EVASİS AKILLI GÜVENLİK ASİSTANI, 6’NCI DUYUNUZ OLMAYA ADAY

EVASİS AKILLI GÜVENLİK ASİSTANI, 6’NCI DUYUNUZ OLMAYA ADAY

Evasis Akıllı Güvenlik Sistemleri sunmuş olduğu hizmetler sayesinde akıllı cihazınızdan evinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Evinizin iç ve dış kısmına yerleştirilen sistemler sayesinde hırsız alarmı, deprem alarmı ve akıllı prizlerin kontrolü sağlanıyor. IoT teknolojisi sayesinde birbiriyle entegre olan cihazlar evinizi akıllı bir eve dönüştürüyor.

Ev güvenliği kavramına yeni nesil güvenlik sistemini getiren Evasis, kolay montajı ve uygun bütçesiyle her kesime hitap ediyor.

Philips’in ve TP-Link’in ürünlerini kullanan Evasis, hareket sensörleri sayesinde istenmeyen durumlarda cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamaya anında bildirim gönderiyor.

EVİNİZİ DIŞ TEHLİKELERE KARŞI KORUR

Evinizin dışına yerleştirilen hareket sensörleri ve aydınlatma ürünleri sayesinde hareket algılandığı anda hareketin olduğu alanda olan odanın ışıkları belirli bir süre açık kalacak. Bunun yanında sizin uykuda olabileceğinizi düşünerek kısa süreli bir siren sesi başlatılacak. Evde olmamanız olasılığı için de cep telefonunuza bildirim gönderilecek. Böylelikle evinize habersiz yaklaşan ve tehlike arz eden durumlarda caydırıcılık oluşturulup, haberdar olmanız sağlanacak.

EVİNİZİN İÇİ DE GÜVENLİ HALE GELİR

Evasis’in kullandığı Philips Hue hareket sensörü ve aydınlatma ürünlerinin IoT teknolojisiyle entegre hale getirilmesiyle oluşturulan sistemle evinizin içinde hareket algılandığı anda tüm ışıklar yanıp sönmeye başlayacaktır. Işıklar yanıp sönerken alarm sesi de devreye girecek ve büyük bir caydırıcılık oluşacaktır. Ayrıca aynı anda cep telefonunuza da anında bildirim gelip evde olmama durumunuz göz önüne alınarak bilgilendirileceksiniz.

DEPREME UYKUDA YAKALANMA RİSKİNİ EN AZA İNDİRİYOR

Sensörler herhangi bir sallantıyı algıladığı anda devreye girip evin tüm ışıklarını açıp beyaz renge çevirir. Böylelikle güvenli bir yere giderken yolunuzu bulmanız kolaylaşacaktır. Uyku durumunda olmanız ihtimaline karşı da kısa süreli siren sesiyle uyarı verecektir. Burada da aynı zamanda cep telefonunuza anlık bildirim gönderilecektir.

PRİZDE CİHAZ UNUTMA DERDİNE SON

Evasis, kullanmış olduğu akıllı prizler sayesinde ocak, çay veya kahve makinesi, ütü ve benzeri elektrikli ev ürünlerinizi kontrol etmenize olanak sağlıyor. Evinizdeki Tapo P100 akıllı prizleri güvenlik sistemine bağlayarak, ne zaman kapanıp ne zaman açılacaklarını belirleyebilirsiniz. Ev kameralarınızı da akıllı prizinize bağlayarak güvenlik sistemi aktifken çalışmasını, kapalıyken de devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca evinizdeki kameranın güvenlik zaafiyeti ihtimaline karşı siz evdeyken elektriğini keserek sizi korur.

BASİT ARAYÜZÜ SAYESİNDE KULLANIMI ÇOK KOLAY

Evasis’in sistemini akıllı cep telefonunuzdan veya Philips Hue Tap kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Hue Tab kumandasıyla da tuşların fonksiyonunu kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://evasis.net

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM