TARAFSIZ, GÜÇLÜ VE EN YENİ HABERLERİN ADRESİ

 • DOLAR
  $1.244,2600
 • EURO
  $0,2720
 • ALTIN
  $32.322,0000
 • BIST
  1,2170
ANTALYA TABİP ODASI’NDAN BÜYÜKŞEHİR’E AFİŞ TEŞEKKÜRÜ

ANTALYA TABİP ODASI’NDAN BÜYÜKŞEHİR’E AFİŞ TEŞEKKÜRÜ

Antalya Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer’i ziyaret ederek 57. Altın Portakal Film Festival’inde sağlık çalışanlarına ithaf edilen afişten dolayı teşekkür plaketi verdi.

Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer’i makamında ziyarette etti. Prof. Dr. Nursel Şahin, aynı zamanda Festivalin İdari Direktörü olan Cansel Tuncer’e 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde sağlık çalışanlarına ithaf edilen festival afişinden duyduğu memnuniyet ifade etti. Antalya Tabip Odası Başkanı Nursel Şahin, Cansel Tuncer ve Festival Yönetmeni Ahmet Boyacıoğlu’na pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının özverisine verdikleri değer ve toplumdaki farkındalığı arttırıcı desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, ziyaretten dolayı memnun olduğu ifade ederek, “ Pandemi sürecinde canlarını ortaya koyan sağlık çalışanlarına minnettarız.Altın Portakal Heykeli’ni büyük bir gurur ile havaya kaldıran genç bir sağlık çalışanının tasvir edildiği illustrasyon afiş çalışması sağlık çalışanlarımıza moral oldu. Sağlık çalışanlarından çok olumlu geri dönüşler aldık. Onlara ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

İçeriğe Ait Fotoğraflar

ANTALYA TABİP ODASI ANTALYA TABİP ODASI ANTALYA TABİP ODASI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM